Meme Büyütme

meme büyütme

meme büyütmeMemeler kadınlık figürü olmasından dolayı kadınların en önemli organlarından birisidir. Problemli ve küçük memeler her zaman bayanları rahatsız eden bir durum haline gelmiştir. Göğüslerin küçük olması nedeniyle bayanların giydiği elbiseleri taşmaları da oldukça problemli olacaktır. Kısaca göğüsler bayanlar için hem bedenen hem de ruhen çok önemli bir organdır.

Burun estetiği operasyonu ile birlikte göğüs büyütme estetiği günümüzde en yapılan estetik operasyonların başında gelmektedir. Göğüs estetiği neticesinde başarılı sonuçlar alınmaktadır ve bu durumda operasyon geçiren kadınları operasyona karar verdiği için çok mutlu etmektedir. Göğüs estetiği operasyonları doğum sonrası ufalma görülmüş, küçük ve gelişmemiş göğüsleri büyütmek amacıyla uygulanan estetik operasyonudur. Protez olarak adlandırılmış olan silikondan elde edilmiş natürel malzemelerin göğüs dokusunun alt kısmına alınması ile göğüs büyütme operasyonu gerçekleştirilmiş olur. Günümüzde yeni yeni başlayan vücuttan yağ alınıp transferi yapılarak göğüs büyütme operasyonları yapılmaktadır. Günümüzde görmüş olduğumuz göğüs büyütücü kremlerin hiç bir etkisi bulunmamaktadır ve meme sağlığı açısından büyük risk bulundurmaktadırlar.

Göğüslerinizin küçük olması sizlerin özgüveninizde problem oluyorsa, göğüs ve kalçanız birbirlerine göre orantıda eşitsizlik olması, doğum sonrası göğüslerde görülen sarkmalar ve küçülmeler, kilo alıp ve vermelerden sonra oluşan şekil bozulmaları ve göğüs küçülmesi, göğüsler arasında fark olması gibi durumlarda göğüs büyütme operasyonuna karar verebilirsiniz.

Göğüs büyütme estetiği; göğüslerin büyümesi, göğüsün daha çekici ve dolgun olması, asimetri problemi varsa ortadan kalkması, memede belirli sebeplerden dolayı oluşmuş olan sarkmaların düzelmesi, elbise giyildiğinde elbise kişide daha güzel görünüm sağlaması ve en önemlisi kişiye özgüven kazandırması gibi göğüs estetiği operasyonu birçok avantaj sağlamaktadır.